Trastra – pohodlný způsob výměny kryptoměny

Trastra je rychlá a spolehlivá peněženka na kryptoměny, která byla založena v Londýně v roce 2017. Umožňuje svým uživatelům snadno směňovat kryptoměny na eura a naopak. Zákazníci společnosti Trastra nepotřebují mít bankovní účet, aby mohli využívat své služby kryptoměny.

Typy kryptoměny dostupné na Trastře jsou: BTC, ETH, LTC, XRP, BCH

K funkcím Trastra máte přístup jak ve webovém prohlížeči, tak v jeho mobilní aplikaci. Navíc si můžete objednat platební kartu Trastra Visa – což je ideální řešení pro zákazníky, kteří chtějí dostávat výplaty v kryptoměně, vydělávat peníze v EUR a zároveň zůstat v anonymitě.

Platební karta

Svou debetní kartu Trastra Visa můžete propojit s multikryptovou peněženkou a platit za zboží v EUR. Není třeba navštívit banku, karta je doručena přímo k vám domů. Pomocí této karty můžete vybírat peníze v bankomatech, spravovat své prostředky mimo domov a utrácet peníze kdekoli. Pomocí bankovní aplikace Trastra můžete přijímat oznámení push, okamžitě načíst kartu a deaktivovat kartu, pokud ji někdy ztratíte.

Kryptokarta Trastra je také kompatibilní s bezkontaktními platbami – k dokončení plateb kryptoměnou můžete použít své chytré hodinky nebo smartphone.

Každá transakce provedená pomocí krypto karty Trastra je zkontrolována a schválena prostřednictvím kontroly Verified by Visa. Při online transakcích musí projít bezpečnostním protokolem VISA 3D. A konečně všechny kryptoměnové karty Trastra využívají čipovou technologii pro další vrstvu zabezpečení.

Limity kryptoměnové karty Trastra

Po kontrole limitů karty jsme zjistili, že můžete utratit až 8 000 EUR za den. To bylo nedávno zvýšeno na žádost zákazníků. Můžete také mít maximální zůstatek 8 000 EUR. Uživatelé karet si mohou vybrat z bankomatu až 300 EUR denně.

Poplatky za kryptoměnu Trastra

Neexistuje žádný poplatek za načtení karty ani žádné poplatky za nákup offline ani online. U nákupů mimo euro budou uživatelé karet muset zaplatit poplatek ve výši 3% z hodnoty transakce. U interních převodů mezi kartami je účtován poplatek 0,20 EUR. Dotazy na zůstatek v bankomatu jsou po 0,35 EUR a změny PIN v bankomatu jsou 0,40 EUR. Za každý výběr z bankomatu si Trastra účtuje poplatek 2,25 EUR. U výběru z bankomatu z cizí měny se k 2,25 EUR připočítávají další 3%. A konečně je zde měsíční poplatek za správu ve výši 1,25 EUR. První poplatek proběhne po prvním vložení karty.

Mobilní aplikace Trastra

Stáhněte si mobilní aplikaci Trastra a spravujte svou krypto peněženku na cestách. Je k dispozici ke stažení v App Store a na Google Play. Aplikaci můžete použít k vytvoření více krypto peněženek, k odeslání kryptoměny použijte integrovaný skener QR kódů a vyberte si poplatek za těžbu (a rychlost následné transakce).

Kartu Visa TRASTRA vydává společnost Contis Financial Services Ltd, která je registrována v Anglii a Walesu pod číslem 06499022 a je autorizována úřadem Financial Conduct Authority k vydávání eMoney (referenční číslo firmy: 900025) a je hlavním členem Visa Europe.
© 2020 TRASTRA Limited (registrační číslo 10966907)
1 Kings Avenue , Londýn , N21 3NA , Velká Británie

ZALOŽIT ÚČET TRASTRA