KDO JSEM

Ve zkratce o mém profesním životě:

Tak jako mnoho jiných jsem se vyučil, absolvoval ÚSO strojní. Pak jsem dlouho pracoval v dole jako horník. Po vyřazení z dolu následovalo několik vedoucích funkcí. Po revoluci jsem byl drobným živnostníkem, opravoval jsem čelní autoskla a dělal jsem imitace dřeva do automobilů. Nakonec mi “učarovala” profese řidič kamionu, kde jsem jezdil 12 let. Dokud jsem neonemocněl, měl jsem zato, že budu jezdit do důchodu. Nicméně život to určil jinak.

I při mé zdravotní indispozici jsem přemýšlel, co budu dělat. Člověk by si měl ujasnit, k čemu má vztah, co ho vlastně baví. A pokud má nějakou zdravotní indispozici, co by mohl dělat, aniž by ho to omezovalo.

Začal jsem zkoumat internet. Po delším hledání jsem se rozhodl pro síťový marketing a také mne zaujala možnost naučit se vytvořit vlastní web, což se mi po nějaké době podařilo. Měl jsem i několik internetových obchodů, kde jsem úspěšně prodával přírodní produkty pro zdraví a přírodní kosmetiku. 

Je mnoho lidí, kteří se ocitli v podobné situaci a hledají svou příležitost. Možná jste v podobné situaci, jako jsem byl i já a mnoho dalších. I proto jsem založil tento web, abych vám ukázal, že i když je člověku špatně, i když už přestává všemu věřit, nic není ztraceno. Chce to jen překonat sám sebe, tzv. “překopat” svůj vlastní mozek a začít přemýšlet jinak. Začátky trochu “bolí”, ale pokud určitou činnost děláte pravidelně, stane se vám zvykem a za určitou dobu vám ani nepřijde na mysl, že to bylo těžké. Věřte mi. Zažil jsem to.