ESSENS PARFÉMY

ESSENS = kvalitní parfémy a kosmetika, produkty pro zdraví

Česká společnost Essens byla založena v roce 2011. Od té doby pravidelně odebírám pro rodinnou potřebu parfémy, které obsahují 20% vonných esencí, tudíž se jedná o opravdu kvalitní parfémy. Postupem času se společnost rozšířila do mnoha zemí a rozšířila své portfolio o mnoho dalších produktů.

Jaký je rozdíl mezi parfémem, toaletní vodou a vodou po holení?

Parfum – parfém, obsahuje 15 až 30 % vonné kompozice a je to ta nejsilnější dostupná koncentrace vůně
Eau de parfum (EdP) – parfémová voda (8–15 %)
Eau de toilette (EdT) – toaletní voda (4–8 % v koncentrovaném lihu)
Eau de Cologne (EdC) – voda po holení (jen 3 až 5 % ve zředěném, často 70% lihu)

Parfémy Essens, kosmetiku i produkty pro zdraví si můžete nakoupit přímo u společnosti, a to buď za katalogové ceny, nebo jako registrovaní se slevou cca 30%. Registrace k ničemu nezavazuje, je nutné pouze 1x za rok nakoupit, abyste zůstali v systému. Osobně nakupuji vícekrát ročně.

Youtube kanál společnosti Essens najdete na tomto odkazu, kde najdete zajímavá videa. Essens má také vlastní TV, kde najdete další informace, některá důležitá videa se vám odemknou až po přihlášení. Přihlašovací údaje jsou stejné jako údaje, které jste zadali u registrace.

Produkty Essens osobně neprodávám, doporučuji registraci zdarma a nákupy se slevou přímo od společnosti. Je zde také možnost spolupráce formou maloobchodního prodeje nebo síťového marketingu.