Easy club DAPP

Ethereum smart kontrakt generující zabezpečený zisk

Proměňte 1 ETH na 3,1 ETH

Proměňte 2 ETH na 6,2 ETH

Proměňte 3 ETH na 9,3 ETH

Easy Club (Ethereum Club) je decentralizovaný aplikační program DAPP, vytvořený vývojáři Etherea. Všechny záznamy o tomto programu a jeho provozu mají otevřený zdroj a jsou uloženy na veřejném a decentralizovaném Blockchainu. Easy Club DAPP program je zapsán do Ethereového smart kontraktu a zapouzdřen v Ethereovém Blockchainu. Stejně jako u Bitcoinu je zdrojový kód Easy Clubu otevřený a viditelný v komunitě světově uznávaných softwarových vývojářů Github a Netlify, která mají více než 40 milionů uživatelů.

Easy Club DAPP je nejpokročilejší decentralizovanou aplikací, kde můžete vydělávat ETH po dobu 310 dní při denní dividendě 1%.

Program má pevná pravidla, transparentní průběh a kontrolu online.

Jelikož se jedná o decentralizovaný aplikační program (DAPP), nehrozí riziko změny pravidel, průběhu atd.. Decentralizace Easy Clubu je největším rozdílem oproti předchozím centralizovaným projektům. Decentralizované programy zapsané ve smart kontraktech jsou způsob, kterým se v roce 2020 vydat.

Načasování je velmi důležité. Easy Club funguje od konce roku 2019. Od ledna 2020 jsou členy Easy Clubu Japonsko, Čína, Malajsie. Soběstačný ekosystém se velmi rychle rozrůstá. Díky přímému kontaktu z Malajsie se můžeme stát členy klubu také my. Chcete mít ve skupině obrat celé Evropy? Naše skupina rozhodně ano!

Jak se připojit - postup

  • Vytvoření kryptoměnové peněženky
  • Zapojení do Easy Clubu
  • Výběr zisku každý 10 den
  • Vyšší zisky za doporučení

Stát se členem Easy Clubu je jednoduché. Zúčastnit se může kdokoli s Ethereovou cold wallet – Imtoken, Metamask nebo Trust wallet. Osobně používám Trust wallet. Trust Wallet je v hodnocení na 1. místě v kategorii Mobilní peněženka, recenzi si můžete přečíst na tomto odkazu. U Metamask je výhodou, že lze používat i na PC formou doplňku do prohlížečů Google Chrome, Firefox a Brave. Ethereum lze koupit přímo v peněžence Trust Wallet, viz. návod. Nejsou potřeba zdlouhavé registrační metody jako je telefonní číslo, e-mailová adresa, jméno nebo ověřování KYC. Pozvánkou je adresa Ethereové cold wallet. Tato adresa peněženky představuje vše potřebné.

Denní dividendy ve výši 1% se automaticky přičítají do peněženky bez zásahu společnosti nebo kohokoliv jiného.
Jediné riziko je zaniknutí Ethereového Blockchainu nebo Etherea (to je samozřejmě nepravděpodobné).

V Easy Clubu pošlete ETH a výplata je rovněž v ETH. Může se zúčastnit každý a to pouze s 1 ETH. Cena se mění dle trhu, u všech kryptoměn se platí poplatek za převod. Na skutečnou cenu 1 ETH i s poplatkem si zadejte do Ethereum kalkulačky 1.11 a vyjde vám cena vaší investice. » Ethereum kalkulačka (otevře se v novém okně).

1. Min. a max vstup je 1 ETH (je cesta, jak dát víc)

2. Výplata je 1% za den
Příklad: 1 ETH x 1% = 0,01 ETH za den

Výplata v programu je možná 310 dní
0,01 x 310 = 3,1 ETH

Link pro připojení – refferal link:
https://ecgame.netlify.app/?r=0x07521968D9Cf61b67d6b1D5E1A4b91DF30C6f9bd
(tento odkaz si celý někam zkopírujte a uložte pro další použití, dělá se to na chytrém telefonu (mobilu) vložením, o návody si můžete požádat zadáním vašeho emailu níže)

Kontrakt na Etherscanu:
https://etherscan.io/address/0x98AD263a95F1ab1AbFF41F4D44b07c3240251A0a 

Příležitost pro aktivní

10% ze zisku na klienta, nebo další peněženky
0,01 x 10% = 0,001 ETH

Příklad: 10 klientů nebo peněženek
10 x 0,001 = 0,01 ETH / den
0,01 x 30 dní = 0,3 ETH / měsíc

Příklad: 100 klientů nebo peněženek
100 x 0,001 = 0,1 ETH / den
0,1 x 30 dní = 3 ETH / měsíc

Příklad: 3000 klientů nebo peněženek
3000 x 0,001 = 3 ETH / den
3 x 30 dní = 90 ETH / měsíc

Pro zajímavost – první člověk z Asie o této příležitosti řekl v lednu 2020 jednomu 1 člověku z Malajsie a 1 člověku z Číny a po 3 měsících má pod sebou cca 3500 členů Easy Clubu a podíl na zisku 3,5 ETH/den.

Vpravo je screen mé obrazovky třetí den. Při vkladu 1 ETH připsáno 0,03 ETH. Po 10 dnech zde bude 0,1 ETH, které je nutno vybrat. Je nutné vybírat nejpozději každý desátý den

Pokud jste vážný zájemce (vážná zájemkyně) o tuto příležitost, umíte s kryptoměnami a věříte jim, dalším krokem je stažení návodů, postupů a informací, které obsahují pár základních úkonů, které potřebujete udělat. Všechny úkony se dělají v kryptoměnové peněžence na mobilním telefonu Android nebo na tabletu, případně v kryptoměnové peněžence Metamask, která je jako doplněk prohlížeče Google Chrome, Mozilla nebo Brave. Iphone decentralizované aplikace nepodporuje.

Vyplňte si níže Váš email, obratem Vám přijdou požadované návody, postupy a podrobný popis aplikace.

Žádost o zaslání návodů a postupů Easy Club

  • Odesláním formuláře souhlasím s GDPR
 

Ověření

Můj výběr do Trust Wallet desátý den - klikněte na tlačítko níže

DISCLAIMER: Informace uváděné na této stránce neslouží jako individuální investiční doporučení ani analýza investiční příležitosti. Vyšší výnosy sebou mohou nést vyšší riziko, proto se vždy důkladně seznamte s možnými riziky.